הסדרי חובות

חובות משמעותיים – לבנק, לנושים אחרים או במסגרת תיקים שכבר הגיעו להוצאה לפועל – מחייבים פתרון מקצועי, על בסיס ייעוץ משפטי של עו"ד עם מומחיות וניסיון בתחום ספציפי זה. ישנן שתי דרכים עיקריות ליצור מצב שבו מצד אחד מרצים את הנושים ומצד שני נשמרים האינטרסים המהותיים שלכם ובפרט היכולת להשתקם: הסדר חובות וחדלות פירעון.

הסדר חוב

גיבוש הסדר חוב מחוץ לכותלי בית המשפט מונע הליכים משפטיים מורכבים וממושכים. בנוסף הסדרי חובות, ובפרט אם הם אכן מגנים על החייב באופן אפקטיבי, מצמצמים את הנזק הכלכלי ככל האפשר ומהווים נקודת מוצא טובה ליציאה לדרך חדשה. באופן טבעי הגעה להסדר חוב מוצלח כרוכה במו"מ מול הנושים. לשני הצדדים יש מנופי כוח משמעותיים, וישנה חשיבות רבה גם לנסיבות הספציפיות של כל מקרה. לעורכת הדין שירה פדידה ניסיון עשיר בניהול משא ומתן שכזה, הן עבור חייבים והן עבור נושים, כך שהיא יכולה להבטיח, וגם לקיים, שירות שמניב את התוצאות המיטביות עבורכם.

פשיטת רגל

פשיטת רגל – או בשמו העדכני של ההליך, חדלות פירעון ושיקום כלכלי – הוא עוד מסלול שמאפשר למי שנקלע לתסבוכת כלכלית להיחלץ ממנה. יש לציין שלא מדובר בפתרון פלא, אלא בהליך מורכב מאוד שנמשך מספר שנים. כמו כן הגשת בקשה לפתיחת הליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי שלא בתום לב עלולה לסבך אתכם. רק ליווי משפטי צמוד, לאורך כל הדרך, מבטיח מינימום נזקים וגם מינימום מגבלות תוך כדי ההתנהלות מול הנאמן שממונה כדי להוציא לפועל תוכנית שיקום כלכלי.

הוצאה לפועל

כשהנושים מבקשים לגבות את החוב אליהם באמצעות ההוצאה לפועל, נדרשת יכולת להתנהל באופן מושכל מול גוף זה. אחת האפשרויות העומדות בפני חייבים היא הליך איחוד תיקים ותשלום סכום חודשי קבוע עד להשלמת פירעון כל החובות. לאיחוד התיקים עשוי להתלוות גם מחיר בדמות מגבלות המוטלות על החייב, ועל כן חשוב בכל מקרה להתייעץ עם עו"ד מנוסה.

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ
גלילה לראש העמוד
התחילת שיחה
זקוקים לעזרה
שלום, אוכל לעזור?