דיני משפחה

המשפחה היא התא המשמעותי ביותר בחיים של רוב בני האדם. במקביל היחסים במשפחה עשויים להיות מורכבים מאוד ורגישים להפליא, ולכן בכל מקרה שבו מתגלים חילוקי דעות חשוב להצטייד בעו"ד דיני משפחה עם ניסיון רב ולא פחות חשוב, אישיות המתאימה לטפל בסוגיות רגישות וסבוכות. ייעוץ וליווי משפטי בתחום זה מומלץ גם על-מנת למנוע מראש היווצרותם של מצבים בעייתיים.

הסכמי ממון

הדוגמה הטובה ביותר לשירות משפטי של עו"ד מומחה לדיני משפחה שמצמצם באופן ניכר את הסיכוי לקונפליקט ולפגיעה באינטרסים המהותיים עבורכם היא הסכם ממון. אם בעבר הוא נתפש כמסמך שמחבל בפן הרומנטי של מערכת היחסים, הניסיון המצטבר של השנים האחרונות מוכיח שבמקרים שבהם ישנן אהבה ומחויבות אמיתיות, הסכמי ממון מחזקים את הזוגיות ומקנים לה בסיס יציב. ניסוח הסכם שכזה, או הסכם חיים משותפים עבור זוגות של ידועים בציבור, מצריך מלאכת מחשבת של ניסוחים מדויקים וזיהוי מראש של כל מוקש אפשרי, ועל כן חשיבות הניסיון של עוה"ד.

גירושין

ליווי משפטי הוא מרכיב קריטי ביכולת לצאת מחוזקים מהמשבר הקשה שעלול לפקוד כל משפחה, ולבנות חיים חדשים ומיטיבים. עוה"ד שירה פדידה היא מומחית לדיני משפחה עם ניסיון נרחב בגיבוש הסכמי גירושין וניהול תיקים שכאלה בערכאות השיפוטיות השונות. הפעולה הנחושה והנחרצת מיד כשמתקבלת ההחלטה להתגרש, בתוספת הבקיאות המקצועית, מאפשרות להגיע לתוצאות הרצויות ולהבטיח הן את טובתכם והן את טובת הילדים.

זמני שהות ומזונות ילדים

שני הנושאים הרגישים והנפיצים ביותר בכל הסכם גירושין, וגם אלה המשפיעים ביותר על איכות החיים של כל בני המשפחה אחרי הפרידה. הפרמטר המרכזי הוא תמיד טובת הילדים, אבל גם כשמעמידים אותה בראש סדר העדיפויות יש עדיין מנעד רחב מאוד של אפשרויות – וכדי ליצור מציאות חיים הוגנת ונכונה עבורכם, חשוב לפעול במהירות: מי שיגיע לא מוכן לתהליך, עלול לגלות שנפסקו גם זמני שהות וגם דמי מזונות רחוקים מכפי שציפה ובעיקר לא מתאימים מבחינתו, כשעד לדיון הבא ולהזדמנות לשנות עלולים לעבור חודשים רבים ואפילו שנה! הבסיס של החוזה הוא הסוגיות הכספיות והכלכליות. ניתן לכלול בו גם התייחסות מפורטת לנושאים נוספים שעשויים להתעורר אם בני הזוג יחליטו להפסיק את החיים המשותפים. יחד עם זאת חשוב להדגיש שסעיפים בנוגע למזונות עבור ילדים או הסדרי ראייה לא יאושרו ע"י הגורמים הרלוונטיים.

ידועים בציבור

הדגשים הייחודיים של צורת החיים שהופכת לפופולרית יותר ויותר מחייבים התייחסות ייחודית גם בפן המשפטי. לקראת המעבר לחיים משותפים כדאי לחתום על הסכם שמעגן באופן חד משמעי וברור את כל הסוגיות שעלולות לייצר חילוקי דעות, ולא רק כלכליים. אם הזוגיות עלתה על שרטון, חשוב פי כמה וכמה להגיע אל עו"ד דיני משפחה כדי לא לאבד נכסים יקרי ערך.

ירושות וצוואות

רוב בני האדם לא אוהבים לחשוב על המוות, אבל רק צוואה שנכתבה על-פי כל התקנות יכולה להבטיח מימוש מלא של כל רצונותיו של האדם גם לאחר פטירתו. עורכת הדין שירה פדידה מספקת שירותים משפטיים גם בתחום רגיש זה, כולל הליכים לביטול צוואות שנכתבו שלא כדין, מימוש צווי ירושה והתנגדויות לצווים מסוג זה.

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ
גלילה לראש העמוד
התחילת שיחה
זקוקים לעזרה
שלום, אוכל לעזור?