אודות המשרד

משרד עו"ד שירה פדידה מעניק מגוון רחב של שירותים בתחום המשפט האזרחי, ובמיוחד בכל הנוגע לדיני משפחה ולהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי. הליווי המשפטי הצמוד מתאפיין בזמינות גבוהה, קשב מלא, רגישות כמתבקש מהסיטואציות המורכבות ופעולה נחושה למיצוי הזכויות והאינטרסים המהותיים של לקוח ולקוחה. בנוסף מקפידה עוה"ד פדידה לספק בעצמה את השירות הרלוונטי, ולא להטיל את האחריות על מזכירות או גופים חיצוניים – מתוך הבנה כי רק כך ניתן להבטיח פעולה מדויקת ותהליך שמניב את התוצאות הרצויות.

הקטגוריה הרגישה ביותר, ובמקביל גם זו שמחייבת אסרטיביות והתנהלות חכמה, היא גירושין. במקרים אלה עולות שלל סוגיות מהותיות ובראשן זמני שהות, דמי מזונות ואופי המשמורת. בנוסף עלולים לצוף גם רגשות כואבים, קונפליקטים לא פתורים ומאבקים קשים, כשבתווך ישנם ילדים. עו"ד פדידה אמונה על מתן ייעוץ משפטי מקיף הן מתוך בקיאות מקצועית ולמידה מתמדת והן מתוך ראייה רחבה של המציאות, בטווח המידי ובטווח הארוך גם יחד.

התחום השני שבו מתמחה המשרד הוא כאמור חדלות פירעון. הידע הנרחב והניסיון המגוון של עו"ד פדידה מאפשרים לה לזהות מתי אין שום סיבה לוותר ומתי כן כדאי להתפשר, ובאופן כללי לסייע גם למי שנקלע לתסבוכת כלכלית מורכבת במיוחד לשקם את חייו.

עוד תת תחום של דיני משפחה שכדאי להיעזר עבורו בשירותיה של עו"ד פדידה הוא עריכת צוואות ומימוש ירושות. גם בנושא זה באות לידי ביטוי המקצועיות, המחויבות ותשומת הלב המלאה לכל פרט ופרט.

שירות יקר ערך אחר שניתן במשרד הוא גיבוש הסכמי ממון והסכמי חיים משותפים. הדגש העיקרי בהסכמים אלה הוא לזהות מראש מוקשים פוטנציאליים שעלולים לחבל בזוגיות, ולמצוא להם את המענה המשפטי האופטימלי. בנוסף ישנה הקפדה על ניסוחים מדויקים וברורים, ועל מתן תוקף משפטי מחייב בהתאם לחוק, כך שההסכם ימלא את ייעודו בדיוק לפי רצון הלקוח/ה.

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ
גלילה לראש העמוד
התחילת שיחה
זקוקים לעזרה
שלום, אוכל לעזור?